Bidunyais.Net

Kimiz Biz?

2018 yılında "En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Bidunyais.Net, önümüzdeki süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük "İş ve İşçi Arama Platformu" firmalarından biri olmayı hedeflemiştir. Merkezi Ankara'nın Çankaya ilçesinde olan Bidunyais.Net, önce Türkiye'de daha sonra dünya çapında büyük hedefleri olan bir firmadır.

Türkiye'nin 81 ilinde ofisi ve personeli olan yaygın bir iş arama platformu olarak firma ve iş arayanların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı kendine görev benimsemiştir. Bu doğrultuda kurulan Bidunyais.Net ekibi, yeni teknolojileri ve servisleri takip ederek firma ve iş arayanların adeta derdine derman olmaya adaydır.

Misyonumuz, koşulsuz Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile Kurumlara ve bireylere; kullanım kolaylığı ön planda ileri teknoloji alt yapımızla, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmaktır.

AyzaSoft Yazılım Ekibimiz ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten İMG Hasar Danışmanlık A.Ş. girişimi olan Bidunyais.Net müşterilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda güncelleştirmelerine kesintisiz devam etmektedir.

4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Bu kanunla beraber iş arayanlardan kesinlikle en ufak bir ücret talep edilmeyeceğini kamuoyunun bilgisine sunarız. Sizden firmamız adına ücret talep edenlere itibar etmeyiniz ve 444 7 464 numaralı telefonumuzu arayarak bizleri bilgilendiriniz.